АКЦІЯ ДЛЯ ДБАЙЛИВИХ БАТЬКІВ від Aurum School! 🔔
Записуйтесь в Aurum School до 31 березня 2020 – отримуйте щомісячну знижку 🎁 1000 грн. на навчання! 🚩 НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ🚩: ✅ Записуйтеся на навчання ДО 31.03.2020 року; ✅ Заощаджуйте 9000 грн. на рік; ✅ Крокуйте в успішне майбутнє разом з нами!
Детальніше
Aurum School відкриває Філію в місті Черкаси!
Попередній запис на співбесіду батьків із засновником школи Aurum School Зінаїдою Ряпасовою – по багатоканальному телефону:
+380-97-539-72-95
Детальніше
Aurum School розпочинає набір дітей у 5-й клас!
Місця ще є, але вони стрімко закінчуються – не зволікайте! 😉
Детальніше
УВАГА! ДЛЯ САМИХ СПРИТНИХ!
Оголошується набір маленьких школяриків у 1 клас на 2019-2020 н.р.!‼ Лише до 31.03.2019 року вартість навчання складатиме 9000 грн. на місяць!😉 Якщо Ви мрієте, щоб Ваша дитина була щасливою та стала успішною, з посмішкою ходила до школи, отримала якісні знання у комфортних умовах – тоді ми чекаємо на Вас в Aurum school.😉
Детальніше
Важливі відмінності нашої школи:
– Шкільна парта залишається в минулому – звикаємо бути індивідуальністю; – Шкільна форма відміняється – комфортно і зручно, як вдома; – Ніяких домашніх завдань – все встигаємо на уроках і на додаткових заняттях після уроків; – Кількість школярів не більше 15-ти в одному класі – досить бути сороковою дитиною; – Школярі зможуть обирати фахові предмети вже з перших років навчання – ми виявимо таланти вашої дитини і будемо разом з вами їх розвивати.
Детальніше
Ми шукаємо
найкращих викладачів для наших діток: творчих, креативних, прагнучих саморозвитку, з досвідом роботи з дітьми молодшого шкільного віку, щиро люблячих малечу! Відкриті вакансії вчителів:
– початкових класів;
– англійської мови;
– хореографії (різноманітних видів танцювальних напрямків);
– помічників викладачів.
Детальніше
Запрошуємо в нашу школу
діток молодшого шкільного віку 1-4 класів! Будемо раді вітати нових учнів в нашій школі! Не треба прописку і місце реєстрації, не треба вступних іспитів, не треба вагань у виборі школи – приходьте до нас і переконайтеся, що ми найкращі!
Детальніше